Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla psa.

Czas zabaw z czworonogiem jest dobrą szansą, by spożytkować energię swojego pupila, a jednocześnie pogłębiać relację. Regularne gry wpływają korzystnie na witalność zwierzęcia, oraz dają uciechę opiekunowi. Zabawy dobrze jest wzbogacać używając zabawek dla psów. Na rynku odnajdziemy wiele różnorodnych kategorii zabawek dla psów, jednak jak wybrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, pasujących do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z różnorodnych tworzyw, są piłki z gumy, materiałowe lub plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są stałe, jednak trzeba pamiętać o możliwości udławienia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową piłkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo ważne, gdy jesteśmy właścicielami małych ras psów, takich jak pudle lub yorki, którym dobieramy niestandardowe wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcielibyśmy poszaleć z pupilem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć czworonoga, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, gdzie pupil może nabrania prędkości. Jeśli piesek wie jak przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, tak aby psu łatwo było trzymać zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia psa frisbee w czasie zabawy, dlatego w celu uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji wybierajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może stać się ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

gwizdek na psa https://www.krakvet.pl/product-chy-9184-TRIXIE-Gwizdek-dla-psa-ultradzwiekowy-cichy-regulowany-2258.html