Karmienie niewielkiego szczeniaka – jaką karmę kupić dla małego szczeniaka?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją żywności dla psów. Razem z pragnieniami klientów w ich propozycji można wypatrzyć karmy dla dojrzałych piesków, oraz też i takie dobrane dla szczeniąt. Jest to zatem wyjątkowo istotne dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i psów dużych znacząco się rozmaici. Więc z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie elementy odżywcze dostarcza? W tym tekście postaramy się odpowiedzieć na te pytania i także zaprezentować propozycję marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree utworzyła dwa modele karm: karmy suche i karmy mokre. Jeśli chodzi o owe czołowe w propozycji firmy odnajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian piesków oraz 3 typy żywności poświęcone dla piesków ras małych wielkich plus średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha karma Pedigree została sporządzona przez zbiór kompetentnych ekspertów z myślą o tym, ażeby umożliwić szczeniętom najzdrowszy wzrost. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka plus ryż, które są perfekcyjne dla drobnych żołądków małych psów. Ponadto karma Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest wskazana szczeniętom w czasie silnego przyrostu. Prócz atutów odżywczych należałoby zarówno wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi spośród ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Posiada zboża, niesamowitą ilość mięsa (26%), oleje i także tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
Polecamy najlepsze psie karmy zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej marka świadczy również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem zarówno karma Pedigree w puszce lub w torebce) zawiera świeże mięsne kawałki utopione w galaretce, która ułatwia trawienie elementów odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie jeno dobra, ale jeszcze dobra i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera makroskładniki winne za dobre oraz zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), zwiększające odporność (witamina E plus minerały) tudzież wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Streszczając oferta marki Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest względnie różnorodna, umiemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Także są to karmy wytworzone przez markę, która przebywa na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal optymalizuje swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim i profesjonalistów z którymi kooperuje. Dzięki temuż są to karmy perfekcyjnie przystosowane do potrzeb znacznie kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.