Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree

karma pedigree junior

Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla psów. Zgodnie z oczekiwaniami klientów w ich ofercie można znaleźć karmy dla dorosłych psów, a także i takie dostosowane dla szczeniąt. Jest to szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i psów dorosłych znacząco się różni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze dostarcza? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania i przedstawić ofertę firmy Pedigree.

Z myślą o szczeniętach firma Pedigree stworzyła dwa rodzaje karm: karmy suche i karmy mokre. Jeśli chodzi o te pierwsze w ofercie firmy znajdziemy 4 rodzaje karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich ras psów oraz 3 rodzaje karm przeznaczone dla psów ras małych dużych i średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha karma Pedigree została opracowana przez szereg doświadczonych specjalistów z myślą o tym, żeby zapewnić szczeniętom najlepszy rozwój. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i ryż, które są idealne dla delikatnych żołądków młodych psów. Dodatkowo karma Pedigree junior wzbogacona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w okresie intensywnego wzrostu. Oprócz walorów odżywczych warto również wspomnieć o walorach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi z najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Zawiera zboża, dużą ilość mięsa (26%), oleje i tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.

karma dla psa pedigree

Oprócz karmy suchej firma oferuje również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) zawiera aromatyczne mięsne kawałki zanurzone w galaretce, która ułatwia wchłanianie się składników odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temu karma jest nie tylko smaczna, ale również zdrowa i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odpowiedzialne za mocne i zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), zwiększające odporność (witamina E i minerały) oraz wspierające trawienie (błonnik).  Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki wykorzystaniu delikatnych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.

Oprócz karm Pedigree, polecamy także karmy Opti Blue

Podsumowując oferta firmy Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest dość bogata, możemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy wyprodukowane przez markę, która istnieje na rynku od wielu lat i ciągle udoskonala swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim i specjalistów z którymi współpracuje. Dzięki temu są to karmy idealnie dostosowane do potrzeb intensywnie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze jak i smakowe.